Leon Bruinen

Leon Bruinen

Directeur - Eigenaar

Specialist op het gebied van Zonne-Energie, sales en verantwoordelijk voor inkoop.

leon@solsolutions.nl

Christiaan Brenninkmeijer

Christiaan Brenninkmeijer

Accountmanager

Christiaan is onze intermediair tussen onze klant en SolSolutions. Verder beheert hij de order-en voorraadadministratie en ondersteunt de salesafdeling

christiaan@solsolutions.nl

Coen Alleman

Business manager

Coen is als business manager verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken.

coen@solsolutions.nl

Ceciel Termorshuizen

Ceciel Termorshuizen

Mede-eigenaar

Binnen SolSolutions verantwoordelijk voor P&O, reclame en de financiële administratie.
Vragen over uw factuur kunt u richten aan: factuur@solsolutions.nl

Rahmad Prawiro

Rahmad Prawiro

Magazijnbeheerder

Rahmad is verantwoordelijk voor inkomende- en uitgaande goederen.

rahmad@solsolutions.nl

Jan de Wit

Sales

Jan de Wit plaatst, al jaren, zonnepanelen voor SolSolutions. Met verstand van zaken is hij de aangewezen persoon om u een deskundig advies op maat te geven.

jandewit@solsolutions.nl

Ward Morsink

Ward Morsink

Projectleider en sales

Ward is projectleider en verantwoordelijk voor de verkoop. Ward is onze SolarEdge expert.

ward@solsolutions.nl

Astrid Cilon

Astrid Cilon

Backoffice/administratie

Astrid verzorgt de facturatie en administratie en ondersteunt de salesafdeling.

administratie@solsolutions.nl
facturen? factuur@solsolutions.nl

Wil Kemp

Service monteur

Wil verzorgt voor ons de storingsdienst.
Is uw systeem geleverd door SolSolutions en heeft u een storing, mail het probleem en uw telefoonnummer.

service@solsolutions.nl

 

Privacy-instellingen
NaamIngeschakeld
Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies: wordpress_test_cookie.
Cookies
We gebruiken cookies om u een betere wegsite-ervaring te bieden.
x

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.